10 yıllık görev süresince birçok hizmete imza atan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, faaliyetleri hakkında bilgiler veren Eroğlu, gece gündüz (...)

16.01.2024 |   1509  Okunma Devamı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti’nin yeniden Tokat Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan mevcut Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat (...)

10.01.2024 |   805  Okunma Devamı

Tokat’ta altyapı yatırımlarını 10 yıl boyunca aralıksız sürdürdüklerini ifade eden Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 10 yılda yaptıkları yatırımlarla (...)

05.01.2024 |   853  Okunma Devamı

Başkan Eyüp Eroğlu, mesajında şu görüşlere yer verdi: “Tokat’ımızda birlik ve beraberlik içerisinde, yeni bir yılı karşılamanın heyecan ve mutluluğunu (...)

30.12.2023 |   872  Okunma Devamı

Yeni Projeler

Değerli Tokatlı Hemşehrilerim;

Tarih boyunca birlik, beraberlik, huzur ve kardeşlik ikliminin hakim olduğu, Anadolu’nun Mayası medeniyetler şehri Tokat’a hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Tarihi, kültürel değerleri, verimli arazileri ve son dönemde yapılan çalışmalarla Orta Karadeniz’in parlayan yıldızı konumunda olan Tokat’a yakışır hizmetleri kazandırma noktasında ben ve arkadaşlarım sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Tokat’ı daha yaşanabilir bir yerleşim birimi yapmak için çaba göstermekteyiz. Göreve geldiğimiz günden buyana yaptığımız çalışmalar, ilimizde yükselen vizyon projeler Türkiye’de ses getirmiştir.

Tokat ilinin geniş coğrafyasının her yanına eşit hizmet etmek amacıyla kurduğumuz yönetim sistemi, bütçemizden yatırımlara ayırdığımız Türkiye ortalamasının üzerindeki pay ve her geçen gün bir yenisi yükselen milyonlarca liralık eserlerle örnek gösterilmekteyiz. İlk günkü heyecan ve azimle, güce-gündüz demeden halkımıza hizmet etmek için çalışmaktayız. Şüphesiz ki bu konudaki en büyük yardımcımız birlik ve beraberliğin en güzel örneğini gösteren halkımız olmuştur.

Tokat’ın güzel insanlarıyla el ele, gönül gönüle vererek, göreve gelmeden önce söz verdiğimiz her hizmeti yerine getirmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Şimdi ise Tokat’ı 2023 hedeflerine hazırlamaktayız. Tokat her şeyin en iyisine layıktır ve yaptığımız çalışmalarla Tokat’ı çok güzel bir gelecek beklemektedir. Aşkla, azimle, kararlılıkla, durmadan, yorulmadan Tokat’a hizmet etmeye devam edeceğiz. Her daim bize güç veren, bizlerden destek ve dualarını esirgemeyen hemşehrilerime teşekkür ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.