Özellikle gurbette memleket hasreti çeken Tokatlı hemşehrilerimiz dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar web sitemiz ve mobil belediye uygulamasından şehri temaşa edebiliyor. Cumhuriyet Meydanı, Hıdırlık Köprüsü Önü ve Kaleye yerleştirilen Kent Şehir Kameraları ile hemşerilerimize canlı yayınla Tokat’ı izleme imkânı sunduk. Kent Kamera Sistemi ayrıca kent güvenliğine de hizmet (...)

Devamı

|   8951  Okunma


Şehir Kameraları, Haber Bültenleri, Muhtarlar Anlatıyor, Sizin İçin Sorduk, Tokat'ta Ekonomi, Tarihin Gözü, Kadınlarımızdan Başarı Hikâyeleri, Tokat'a Gitmek Gerek Programı ve daha birçok video görsel içeriğin yer aldığı Tokat Web TV'nin şehrin tanıtım noktasında iyi bir tanıtım objesi olması planlandı. Tokat Belediyesi Web TV'ye www.tokatwebtv.com adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sosyal Medya hesaplarından da Web TV’yi takip edebilirsiniz. İyi (...)

Devamı

|   3687  Okunma


Belediye web sayfasında verilmekte olan bu hizmet, e-Devlet Kapısı Entegrasyonu ile bir adım öteye taşındı. Tüm kamu bilgi sistemlerini tek bir merkezden vatandaşların hizmetine sunulması anlamına gelen e-Devlet Kapısı, devlet hizmetlerinin vatandaşa en kolay ve en etkin yoldan, kaliteli, hızlı, kesintisiz ve güvenli bir şekilde ulaştırılması sağlandı. Uygulama ile vatandaşlar e-Devlet sayfasına girdiğinde Tokat Belediyesi hakkında bilgiler ve duyurulara ulaşıp, belediye tarafından sunulan elektronik hizmetlerden faydalanabiliyor. E-Devlet (...)

Devamı

|   3499  Okunma


Kanal Tokat projesi kapsamında Yeşilırmak kenarındaki şehitlik anıtı yerine ay-yıldızlı yeni bir şehitlik anıtı yapıldı. Yaklaşık 10 metre yüksekliğinde 'Şehitler Ölmez' yazılı şehitler anıtı ise şehrin Sivas girişine taşındı. Katmerkaya bölgesi peyzajı kapsamında taşınan Şehitler Anıtı'nda 16 Türk devletinin bayrakları dalgalanıyor.   Ayrıca Sivas bölgesinden şehre giriş yapan misafirlerimizi led ışıklı tabela ile (...)

Devamı

|   5412  Okunma


Şair ve yazarlarımızın kültürel sohbet ve çalışmalarını yürütecekleri Şair, Yazar-Çizer Evini Taşhan’da hizmete sunduk. Taşhan’da oluşturulan alan ile her hafta belirli günlerde şairler, yazarlar ve çizerler bir araya gelerek, Tokat için çeşitli etkinlikler ve fikirler üretmeye devam (...)

Devamı

|   2945  Okunma


Şehir merkezindeki 20 adet Taksi Durağı baştan aşağı yenilendi. Şehir estetiğine uygun olarak inşa edilen duraklarla hem görüntü kirliliğinin önüne geçildi hem de taksici esnafımızın rahat bir ortamda vatandaşa daha kaliteli hizmet sunması (...)

Devamı

|   2991  Okunma


Şehrimizdeki tüm seyyar simit arabaları belediyemiz tarafından daha hijyenik ve estetiğe uygun hale (...)

Devamı

|   3717  Okunma