Eyüp Eroğlu Seçim Şarkısı

İndir

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bir Kurban Bayramı’na daha bizleri kavuşturan rabbimize hamdolsun. Bayramlar; bizleri biz (...)

19.07.2021 |   323  Okunma Devamı

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, yaklaşık 4,5 ay gibi kısa bir sürede geleneksel mimari ve malzemelerle Namazgâh inşaatının tamamlandığını belirtti. Başkan Eroğlu (...)

19.07.2021 |   426  Okunma Devamı

Tokat Belediyesi Aşevi, bağış yapmak isteyen yardımsever vatandaşlar ile ihtiyaç sahipleri arasında köprü olmaya devam ediyor. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, (...)

14.07.2021 |   493  Okunma Devamı

Tokat Belediyesi ekipleri, Kemer Köprü mevkiine kadar olan kısımda Behzat Bulvarında çalışmalarına devam ediyor. Ekipler, Behzat deresi kenarında; korkuluk, led aydınlatma, (...)

14.07.2021 |   296  Okunma Devamı

Yeni Projeler

Değerli Tokatlı Hemşehrilerim;

Tarih boyunca birlik, beraberlik, huzur ve kardeşlik ikliminin hakim olduğu, Anadolu’nun Mayası medeniyetler şehri Tokat’a hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Tarihi, kültürel değerleri, verimli arazileri ve son dönemde yapılan çalışmalarla Orta Karadeniz’in parlayan yıldızı konumunda olan Tokat’a yakışır hizmetleri kazandırma noktasında ben ve arkadaşlarım sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Tokat’ı daha yaşanabilir bir yerleşim birimi yapmak için çaba göstermekteyiz. Göreve geldiğimiz günden buyana yaptığımız çalışmalar, ilimizde yükselen vizyon projeler Türkiye’de ses getirmiştir.

Tokat ilinin geniş coğrafyasının her yanına eşit hizmet etmek amacıyla kurduğumuz yönetim sistemi, bütçemizden yatırımlara ayırdığımız Türkiye ortalamasının üzerindeki pay ve her geçen gün bir yenisi yükselen milyonlarca liralık eserlerle örnek gösterilmekteyiz. İlk günkü heyecan ve azimle, güce-gündüz demeden halkımıza hizmet etmek için çalışmaktayız. Şüphesiz ki bu konudaki en büyük yardımcımız birlik ve beraberliğin en güzel örneğini gösteren halkımız olmuştur.

Tokat’ın güzel insanlarıyla el ele, gönül gönüle vererek, göreve gelmeden önce söz verdiğimiz her hizmeti yerine getirmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Şimdi ise Tokat’ı 2023 hedeflerine hazırlamaktayız. Tokat her şeyin en iyisine layıktır ve yaptığımız çalışmalarla Tokat’ı çok güzel bir gelecek beklemektedir. Aşkla, azimle, kararlılıkla, durmadan, yorulmadan Tokat’a hizmet etmeye devam edeceğiz. Her daim bize güç veren, bizlerden destek ve dualarını esirgemeyen hemşehrilerime teşekkür ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.