Şehrin birçok noktasına yerleştirilen Giysi Toplama Kutuları ile toplanan giysiler ihtiyaç sahibi vatandaşlara (...)

Devamı

|   3065  Okunma


Tokat Belediyesi olarak şehrimizin muhtelif bölgelerinde ücretsiz internet altyapısını hazırlayarak halkımızın hizmetine sunduk. Bu alanda ilk on akıllı kentten birisi Tokat örnek şehirlerden biri haline geldi. Öğrenmeye de katkı sağlamak amacıyla bilişim projesi olarak hayata geçirilen Tobel-Net uygulaması ile 25 Bin m²'lik bir alanda parklar, caddeler gibi vatandaşın yoğun olduğu farklı noktalardan kablosuz, güvenli internet hizmetimiz ücretsiz ve kesintisiz devam (...)

Devamı

|   2228  Okunma


Çöpler ile bayat ekmeklerin karışmasınıengellemek ve bayat ekmeklerin geri dönüşümyolu ile değerlendirilmesi amacıyla geri dönüşüm kutuları, kentin muhtelifbölgelerine yerleştirildi.Dayanıklı ve paslanmaz kromdan yapılan bayatekmek geri dönüşüm kutuları ile ekmekisrafının önüne (...)

Devamı

|   2456  Okunma


Bizler de ecdadımızdan aldığımız bu güzel geleneği yaşatmak amacıylaaskıda ekmek geleneğini günümüz çağına uyarlayarak, dayanışma kültürü geliştiriyoruz. Bu amaçla unutulan yardımlaşma geleneği askıda ekmek uygulamasını belediyemiz tarafından uygulamaya koyarak ekonomik durumu iyi olan halkımızın katkıları ile ihtiyaç sahibi ailelere ekmek ulaştırmış oluyoruz. Şehrimizde çeşitli noktalarda konulan ücretsiz ekmek dolaplarından ihtiyaç sahibi ailelerin ekmek edinmesi sağlanmış (...)

Devamı

|   2245  Okunma


Toplumsal birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, paylaşmak ve yardımlaşma duygularını geliştirmek amacı ile Çorba İkram Aracını hizmete sunduk. Özel olarak yaptırılan çorba ikram aracıyla her gün hastanelerin giriş alanlarında, bazen sınav zamanları üniversite kampüsünde, bazen de programlar sırasında çorba-ekmek ikramımız devam (...)

Devamı

|   3068  Okunma


Çağın gerekliliklerine uygun çözümler üretme adına başlattığımız çalışmalar sayesinde hizmete sunulan, konforlu, klimalı durak uygulaması ile vatandaşlar kışın yağmurdan ve soğuktan, yazın sıcaktan korunuyor. Kent estetiğine de önemli katkılar sağlayan akıllı duraklarda otomatik kapı, klima ve kitaplıklar yer (...)

Devamı

|   2389  Okunma


Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, stadyum kavşağı, Kültür Sarayı önü ve Taşhan yanına yerleştirilen dört 'Akıllı Vezne' ile belediye tahsilat veznelerinde verilen tüm hizmetleri vatandaşlar, nakit veya kredi kartı ile hızlıca gerçekleştirebiliyor. 7 gün 24 saat hizmet veren bu veznelerde, 25 bin dijital su sayacı abonesi abone kartlarına nakit ya da kredi kartı ile ödeme yaparak su yükleyebiliyor. Ayrıca Su faturası ödemeleri, emlak borç ödemeleri, ilan - reklam ödemeleri ile ÇTV (...)

Devamı

|   7659  Okunma