MEZARLIKLARIMIZA ÖNEM VERİYORUZ

Tokat Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Tokat’taki tüm mezarlıklarda bakım ve temizlik çalışmalarına devam ediyorlar.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Şeyh-i Şirvani ve Erenler Mezarlıklarında devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek, ekiplere kolaylıklar diledi.

Şehirdeki tüm mezarlık alanlarında; ot biçme, ilaçlama, dezenfekte ve yıkama çalışmalarının devam edeceğini belirten Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, şunları söyledi:

“İçerisinde Kadir Gecesinin de olduğu Ramazan ayının son günlerindeyiz. Mezarlık ziyareti yaparak, vefat edenlerimize dualar etmek, dinimizin bize vermiş olduğu önemli bir vecibe. Bu anlamda bayram öncesinde bizler de Tokat Belediyesi olarak mezarlıklarımızda ot temizliği, ilaçlama, dezenfekte ve yıkama çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şeyh-i Şirvani Mezarlığı başta olmak üzere, Erenler, Ağbayır, Dokuztaşlar gibi tüm mezarlıklarımızda temizlik ve gerekli çalışmaları yapmaya devam edeceğiz. Bu konuda emeği geçen tüm personellerimize teşekkür ederim. Allah hepimizi sağlık ve sıhhatle Ramazan Bayramına kavuştursun” dedi.

BAŞKAN EROĞLU, ERENLER ŞEHİTLİĞİNDE ŞEHİTLERİMİZE DUA ETTİ

Erenler Şehitliği bölgesinde belediye ekipleri tarafından titizlikle devam eden çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve teknik ekibiyle birlikte Şehitlerimiz için Kur’an-ı Kerim okuyarak dualar ettiler.